Dungeon Boss

Taktiksel Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 98.9 MB
  • Version 0.5.2532
  • Dil İngilizce
  • Firma Big Fish Games, Inc
Kendi kahraman takımınızı kurarak en iyi şekilde yönetmeye ve düşmanlarınızla mücadele ederek onları yok etmeye çalışacağınız macera dolu bir taktiksel savaş oyunudur.

Kendi kahraman takımınızı kurarak en iyi şekilde yönetmeye ve düşmanlarınızla mücadele ederek onları yok etmeye çalışacağınız macera dolu bir taktiksel savaş oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyunda, her biri farklı özel yeteneklere sahip kartlar ile temsil edilen kahramanlardan dilediğinizi seçerek kendi takımınızı kurmalı ve karanlık, tehlikelerle dolu zindanlarda hazine avına çıkmalısınız.

Ancak bu sandığınız kadar kolay olmayacak. Zira hazinenin peşinde olan bir tek siz değilsiniz. Sizin gibi diğer Boss'lar da kendi takımlarını kurarak hazine avına çıkıyorlar. Bunun için öncelikle düşmanlarınızla mücadele ederek onları yok etmelisiniz.

Oyun yapısı ve oynanış şekli ile oyun severlerin ilgisini çekmeyi başaran Dungeon Boss rol yapma, kart oyunu, strateji ve savaş öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başarmış durumda.

Sıra tabanlı oyun yapısına sahip oyunda takımınızı kurduktan sonra hamlenizi yapıyor ve tıpkı satranç oyununda olduğu gibi rakibinin hamle yapmasını bekliyorsunuz. Ayrıca hamlenizi rakibinizin yeteneklerine göre belirlemelisiniz. Düşmanlarınızı yok ettikçe tecrübe puanınız artacak. Ayrıca seviye atlayacaksınız. Her seviye atladığınızda takımınızı özelleştirme ve güçlendirme şansına sahipsiniz.

Rol yapma, strateji, kart ve savaş öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başaran Dungeon Boss oyununu mutlaka denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Dungeon Boss indir
DİĞER SÜRÜMLER